Про нас | 3003.ua Спецторгальянс


Компанія «3003. Спецторгальянс»
 – це команда фахівців, які завжди готові допомогти досвідченим професіоналам в реалізації задач, що пов'язані з комплексним забезпеченням підприємства.


Наше кредо – забезпечення клієнтів високоякісним продуктом, і як наслідок, довгострокове співробітництво.


Компанія «Спецторгальянс» займається виробництвом спецодягу та спецвзуття з 2012 року. Для нас важливо створювати робочий одяг, який зможе захистити ваших співробітників на виробництвах, забезпечить привабливий і відмінний від інших зовнішній вигляд та буде зручним в експлуатації.

На нашому сайті представлений широкий асортимент якісного спецодягу, спецвзуття та спеціалізованих засобів захисту.


Ми маємо власне виробництво, що дозволяє нам пропонувати вам вигідні умови покупки необхідних товарів. У нас ви можете замовити спецодяг оптом і в роздріб та на нашому складі є готова продукція, яку ми можемо оперативно вам доставити. Крім цього, ми надаємо послуги з індивідуального пошиття, брендування спецодягу та виготовлення шевронів.


ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПОШИВ СПЕЦОДЯГУ

Всі люди різні, і це факт, у всіх свої фізіологічні та фізичні особливості. Робочий одяг, як правило, шиється за певними стандартами, але при цьому він може не підійти за розміром комусь із працівників, не всім, але все ж.

Ми пропонуємо замовити індивідуальний пошив спецодягу, це забезпечить ідеальну посадку по фігурі, ви зможете підібрати тканину і її колір, який би відповідав фірмовому стилю компанії.

                                        

БРЕНДУВАННЯ СПЕЦОДЯГУ

Спецодяг з логотипом може служити хорошим бізнес-інструментом. У кожної компанії, як правило, є свій фірмовий стиль і ми розуміємо, як важливо його дотримуватися навіть, якщо мова йде про уніформу ваших співробітників.


Ми пропонуємо такі варіанти нанесення логотипу на спецодяг:

  1. Вишивка логотипу. Один з найбільш надійних методів нанесення, при якому є можливість передати зображення картинки один в один і навіть якщо у вашому макеті є градієнт (перехід кольору від темного до світлого).

Для цього потрібно, щоб ви передали нам ваш логотип у векторному форматі, на основі якого розробляється спеціальний макет для вишивальної машини. Логотип таким способом наноситься на матеріали літнього та зимового спецодягу.

  1. Термодрук (плівка). Це спосіб, при якому ми переносимо ваше графічне зображення на спеціальну термоплівку, яку потім приклеюємо на тканину, використовуючи високі тиск і температуру. Макет графічного зображення, також, необхідно передавати в векторному форматі.

Є можливість нанести логотип або інше зображення як на матеріали літнього, так і зимового одягу.

  1. Шовкографія (фарба). Спосіб нанесення фарби за допомогою спеціального трафарету з дрібною сіткою, яку ми складаємо в кілька разів, після чого зображення піддається термічній обробці і фарба фіксується.

Як і в попередніх варіантах, логотип можна нанести на матеріали і літнього та зимового одягу.

                       

ВИГОТОВЛЕННЯ ШЕВРОНІВ

Наша компанія пропонує виготовлення шевронів двома методами:

  • вишивка – як і в разі брендування, ми можемо розглянути варіант нанесення складного зображення використовуючи будь-які кольори, також, є можливість відобразити градієнт (перехід від темних відтінків до світлих);
  • лиття – в цьому варіанті ми можемо використовувати менш складний малюнок, який буде складатися з чітких і простих форм, при цьому спектр кольорів обмежений і відобразити градієнт можливості вже немає.

При виготовленні шевронів потрібно обов'язково враховувати розмір і кількість шевронів, складність самого зображення, кількість кольорів в макеті і наявність матриці для литих шевронів.

Виходячи з ваших побажань та потреб, ми можемо пришити шеврони на наші готові моделі робочого одягу.


ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТИ І ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ

Ми не стоїмо на місці і на сьогоднішній день, почали співробітництво з багатьма світовими брендами по реалізації електроінструментів, промислового обладнання та витратних матеріалів для будівництва та інших підприємств.

Тепер вам не потрібно замовляти всі ці речі в різних компаніях, достатньо зайти до нас на сайт і вибрати все необхідне в нашому каталозі.Ми пропонуємо різні умови оплати, орієнтуючись на реалії нашого ринку і країни, в цілому.

Наша компанія співпрацює з усіма великим перевізниками в Україні і нам не важко буде доставити ваше замовлення в будь-який регіон. А по Києву ми працюємо в рамках власної логістики.

У нас працюють фахівці, які зможуть вас проконсультувати з усіх питань, що можуть виникнути у вас по спеціалізації нашої компанії.


Серед наших клієнтів українські підприємства, які співпрацюють з нами вже не один рік.

Будьте нашим клієнтом і залиште питання забезпечення вашої компанії нам!