Одяг для охорони, камуфляж


Одяг для охорони, камуфляж

Форма для охорони від компанії «3003.ua Спецторгальянс»

На сьогоднішній день величезна кількість компаній і підприємств мають власний відділ безпеки. І незалежно від того наскільки великий цей відділ, про його безпеку необхідно думати завжди, і саме форма для охорони є одним з найважливіших питань.

Спецодяг охоронця повинен одночасно і захищати свого господаря, і давати можливість йому вільно пересуватися, не сковуючи руху в найвідповідальніший момент, а також, з легкістю ідентифікувати охоронця.

Завдяки нашому магазину, ви зможете укомплектувати ваш відділ охорони повністю, а головне, вам не треба шукати різні магазини для цих цілей.

Ми пропонуємо вам:

  • літня форма для охорони;
  • зимова форма для охорони;
  • взуття для охоронних структур;
  • спорядження для охорони.

Наше виробництво забезпечить якість матеріалів і пошиття форми для охоронця, що одночасно допоможе створити презентабельний зовнішній вигляд, і гарантує довговічність в експлуатації. Шеврони і нашивки також, для нас не проблема і ви можете їх замовити разом з формою.

Ми працюємо по всій Україні і можемо доставити ваше замовлення в будь-який регіон будь-яким з перевізників нашої країни, а по Києву можемо здійснити доставку власними кур'єрами.

Замовляйте форму на нашому сайті або зателефонуйте нашим менеджерам, які допоможуть вам укомплектувати повністю ваше замовлення.