СпецодягСпецодяг та спецвзуття від компанії «3003.ua Спецторгальянс»

Спецодяг та спецвзуття призначені, перш за все, для захисту вашого співробітника від зовнішніх чинників під час роботи. Такий одяг виконує важливі функції під час робочого процесу:

  • захист співробітника від отримання травм на виробництві, будівництві тощо.
  • захист від різних забруднень, пов'язаних з тією чи іншою професією.

Також, до плюсів можна віднести практичність та комфортність спецодягу або взуття під час роботи. Існують різні види робочого одягу, які враховують особливості кожного виду діяльності та по ним можна визначити, до якого роду професії належить працівник виробництва, заводу, будівництва тощо.

У нашому магазині представлений широкий асортимент спецодягу і спецвзуття, так як ми маємо власні виробничі потужності і одночасно є найбільшим імпортером в Україні. Ми працюємо безпосередньо з польськими компаніями.

Маючи власне виробництво з пошиття спецодягу та спецвзуття, ми можемо надати вам послугу індивідуального пошиття. Також ми можемо зробити брендування одягу вашим логотипом. Ви можете подивитися приклади вже виконаних робіт з брендування спецодягу на нашому сайті.

У нас можна придбати товар оптом і в роздріб. Для нас важливий кожен наш клієнт, тому ми пропонуємо різні варіанти співпраці і оформлення замовлень, і ви точно можете підібрати саме той варіант, який для вас буде найвигіднішим.

Ми співпрацюємо практично з усіма українськими перевізниками і можемо доставити товар, який ви у нас замовили, в будь-яку точку України.

Скористайтеся нашим сайтом, щоб максимально комфортно замовити будь-який спецодяг та взуття для ваших співробітників!