Засоби індивідуального захисту


Засоби індивідуального захисту від компанії «3003.ua Спецторгальянс»


Це незамінні вироби, які застосовуються на виробництвах, будівництвах і навіть в побуті, щоб запобігти або зменшити вплив негативних зовнішніх чинників.

Таких факторів існує багато і відповідно до них існують певні засоби із захисту.

Згідно техніки безпеки всі частини тіла людини повинні бути захищені, щоб в процесі роботи не отримати виробничих травм.


В інтернет-магазині 3003.ua можна придбати засоби індивідуального захисту (ЗІЗ), які ми умовно розділили на кілька груп:

Мабуть, найпоширеніша з них, це захист рук. І у нас ви можете купити робочі перчатки, рукавиці, краги, нарукавники і навіть захисні креми. Перчатки знадобляться навіть в побутових цілях, під час ремонту, щоб зберегти, як мінімум, чистоту рук. На виробництвах зі специфічним обладнанням обов'язково треба використовувати рукавиці, які захищають вже від більш шкідливих речовин.


Засоби захисту органів дихання є незамінними, як під час робіт на вулиці, так і в приміщеннях, де ваш працівник може вдихати шкідливі речовини (від хімікатів до пилу). У нашому магазині можна купити захисні маски і напівмаски, респіратор, а також протигази і комплектуючі до них.


Засоби захисту голови, очей і обличчя активно застосовуються в компаніях, які так чи інакше пов'язані з будівництвом. Для співробітників таких підприємств необхідно замовити будівельні каски і підшоломник до них, і звичайно ж, захисні окуляри.


На «гучних» підприємствах необхідно застосовувати засоби захисту органів слуху – навушники протишумні і беруші. Мало того, ці продукти також користуються популярністю серед людей, діяльність яких пов'язана зі зброєю (професійні стрілки, правоохоронні органи та інше) – для того, щоб захистити вуха від гучних звуків пострілу.


На нашому сайті є окрема група засобів безпеки, до якої входять:

  • захист від падіння з висоти;
  • діелектричні вироби;
  • вогнегасники та пожежний інвентар.

Ви можете скористатися каталогом на нашому сайті і знайти всі необхідні ЗІЗ для замовлення, а наші менеджери допоможуть вам укомплектувати ваш замовлення всіма необхідними продуктами.