Робочий утеплений одяг


Робочий утеплений одяг

Зимовий спецодяг від компанії «3003.ua Спецторгальянс»

Зимовий спецодяг, що якісно пошитий – ось, що стане запорукою здоров'я і комфорту ваших співробітників. У зимовий період слід приділяти особливу увагу формі працівників, особливо, якщо робочий процес проходить на вулиці або в неопалюваних приміщеннях. Наша компанія – виробник спецодягу в Україні.

Представляємо вашій увазі асортимент чоловічого та жіночого зимового одягу, що стане в нагоді для різного роду виробництвах:

  • робочі зимові куртки та штани;
  • напівкомбінезони робочі;
  • зимові жилети та головні убори.

Наш одяг стане надійним помічником і зможе захистити від снігу, вітру і вологи, він забезпечує правильну терморегуляцію і в ньому можна вільно рухатися, не створюючи при цьому дискомфорту самому собі.

В нашому інтернет-магазині ви можете підібрати та купити зимовий робочий одяг не відходячи від робочого місця – просто скористайтеся нашим каталогом! Наші фахівці готові проконсультувати вас по кожній позиції – ви можете оформити зворотній дзвінок або набрати наших менеджерів з будь-якого із зазначених вище номерів телефонів. Вони з легкістю підберуть для вас необхідний комплект для замовлення, виходячи з ваших потреб.

Ми здійснюємо доставку по всіх регіонах України.