Тип бура SDS-Plus; Діаметр 8 мм; Загальна довжина 160 мм; Робоча довжина 100 мм; Виробник DeWALT
-34%
Бури DeWALT DT9827
Первоначальная цена составляла 2156.45 грн.1431.43 грнТекущая цена: 1431.43 грн.
Під замовлення 3–4 дні
2156.45 грн Первоначальная цена составляла 2156.45 грн.1431.43 грнТекущая цена: 1431.43 грн.
Тип бура SDS-Plus; Діаметр 8 мм; Загальна довжина 160 мм; Робоча довжина 100 мм; Виробник DeWALT
| Страна производитель | Германия |
|---|---|
| Производитель | DeWALT |
| Тип | Буры |
| Диаметр | 8 мм |
| Длина общая | 160 мм |
| Длина рабочая | 100 мм |
| Тип хвостовика | SDS-Plus |
| Комплектация | 10 шт в упаковці. |
Отзывы
Отзывов пока нет.