Акумуляторна система 18.0В XR Li-lon; Частота обертання 8000 об/хв; Діаметр фрези 102 мм; Вага (без акумулятора) 2.5 кг
Фрезер акумуляторний безщітковий DeWALT DCW682N
20898.80 грн
Немає в наявності
Немає в наявності
Код товару: DCW682NКатегорія: Фрезери
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Частота обертання | 8000 об/хв |
| Виробник | DeWALT |
| вага | 2.5 кг |
| Потужність | 900 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | |
| Максимальний діаметр фрези | 102 мм |
| Напруга | 18 В |
| Плавний пуск | |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип | ламельний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Двигун | Безщітковий |
| Хід фрезерної головки | 20 мм |
| Комплектація | Пилозбірник – 1 шт. Перехідник для збирання пилу – 2 шт. Штифтовий гайковий ключ – 1 шт. Викрутка T20 Torx – 1 шт |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Фрезер акумуляторний безщітковий DeWALT DCW682N” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
4725.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
Фрезер ручний акумуляторний безщітковий FATMAX V20,цанга 6,35 та8 мм,16000-30000об/хв(Без АКБ та ЗП)
В наявності
9600.00 грн
Під замовлення 3–4 дні






























Відгуки
Відгуків немає, поки що.