Застосування сталь/алюміній/кольорові метали/арматура/нержавіюча сталь; Розміри диска 305х3.3х25.4 мм
7237.88 грн
Застосування сталь/алюміній/кольорові метали/арматура/нержавіюча сталь; Розміри диска 305х3.3х25.4 мм
| Країна виробник | Корея, Республіка |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Тип | круг алмазний |
| Діаметр зовнішній | 305 мм |
| Діаметр | 25.4 мм |
| Особливі властивості | підвищений ресурс |
| Призначення | метал |
| Товщина кола | 3.3 мм |
| Комплектація | В комплекті – 1 шт |
Диск відрізний сегментний алмазний по бетону YATO Ø= 350/25,4×3.2 мм, в мокрому і сухому режимі [10]
Відгуки
Відгуків немає, поки що.