Портативний зарядний пристрій EnerSol EPB-1000NF
Немає в наявності
Немає в наявності
Код товару: EPB-1000NFКатегорія: Енергозабезпечення
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Габаритні розміри | 369*240*280 мм |
| Виробник | EnerSol |
| Тип | Портативний зарядний пристрій |
| Батарея | LiFePO4 |
| вага | 14.8 кг |
| Час зарядки від сонця | орієнтовно 3 годин |
| Час зарядки | орієнтовно 1.8 годин |
| Виходи | 3*USB, 2*Type-C, 2*DC |
| Гарантія | 1 |
| Ємність батареї | 22.4 V, 46 Аг, 1030 Вт/г |
| Максимальна (пікова) потужність | 2000 Вт |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Розетки змінного току | 2*230 В |