Акумуляторна система 18 В ; Ємність акумулятора 1.5 Аг; Макс. крутний момент 37 Нм; Вага (без акумулятора) 1,2 кг
Дриль-шурупокрут акумуляторний BLACK+DECKER BCD001C1
3129.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: BCD001C1Категорія: Дрилі та міксери
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Виробник | BLACK+DECKER |
| Швидкозатискний патрон | є |
| вага | 1.2 кг |
| Гарантія | 2 |
| Ємність аккумулятора | 1.5 Аг |
| Джерело живлення | |
| Кількість швидкостей | |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 37 Нм |
| Наявність удару | немає |
| Напруга | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Частота обертання | 600 об/хв |
| Комплектація | Зарядний пристрій 0.4 A- 1 шт. Акумулятор (1.5 Аг) – 1 шт. |
| Тип | Дриль-шурупокрут акумуляторний |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Дриль-шурупокрут акумуляторний BLACK+DECKER BCD001C1” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
3675.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
18375.00 грн
Під замовлення 3–4 дні










































Відгуки
Відгуків немає, поки що.