Акумуляторна система 10.8 В; Макс. крутний момент 26 Нм; Вага (без акумулятора) 1.01 кг
Дриль-шурупокрут акумуляторний BLACK+DECKER BDCDD12USB
2142.92 грн
Немає в наявності
Немає в наявності
Код товару: BDCDD12USBКатегорія: Дрилі та міксери
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Виробник | BLACK+DECKER |
| Швидкозатискний патрон | є |
| вага | 1.01 кг |
| Гарантія | 2 |
| Джерело живлення | |
| Кількість швидкостей | |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 26 Нм |
| Наявність удару | немає |
| Напруга | 10.8 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Двигун | Безщітковий |
| Частота обертання | 550 об/хв |
| Комплектація | Без акумулятора та зарядного пристрою. |
| Тип | Дриль-шурупокрут акумуляторний |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Дриль-шурупокрут акумуляторний BLACK+DECKER BDCDD12USB” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
18375.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
3675.00 грн
Під замовлення 3–4 дні














Відгуки
Відгуків немає, поки що.