Акумуляторна система 18 В XR Li-lon; Макс. крутний момент 33 Нм; Вага (без акумулятора) 1.3 кг
Дриль-шурупокрут кутовий акумуляторний DeWALT DCD740N
12698.92 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: DCD740NКатегорія: Дрилі та міксери
| Частота обертання | 2000 об/хв |
|---|---|
| Країна виробник | Мексика |
| Виробник | DeWALT |
| Швидкозатискний патрон | є |
| вага | 1.3 кг |
| Потужність | 360 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | |
| Кількість швидкостей | |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 33 Нм |
| Наявність удару | немає |
| Напруга | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Частота обертання 2 швидкість | 2000 об/хв |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою. |
| Тип | Дриль-шурупокрут кутовий акумуляторний |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Дриль-шурупокрут кутовий акумуляторний DeWALT DCD740N” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
3675.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
18375.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
















Відгуки
Відгуків немає, поки що.