Застосування дерево; Розмір диска 165 х 20 мм; Кут заточування 10 градусів; Напрямок зуба проти годинникової стрілки
Диск пилковий EXTREME RUNTIME DeWALT DT99561
1861.08 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: DT99561Категорія: Диски пиляльні
| Країна виробник | США |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Тип | пиляльний диск |
| Діаметр | 20 мм |
| Кількість | 1 шт |
| Кількість зубців | 42 шт |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Профіль зуба | ATB + R |
| Товщина полотна | 1.2 мм |
| Кут заточування | 10 град |
| Упаковка | блістер |
| Ширина вирізу | 1.76 мм |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Диск пилковий EXTREME RUNTIME DeWALT DT99561” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
439.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
662.00 грн
Під замовлення 3–4 дні




Відгуки
Відгуків немає, поки що.