Застосування тверда деревина, фанера, ламінат, МДФ; Розмір диска 250 х 30 мм; Кут заточування 20 градусів
4239.56 грн
Застосування тверда деревина, фанера, ламінат, МДФ; Розмір диска 250 х 30 мм; Кут заточування 20 градусів
| Країна виробник | США |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Тип | пиляльний диск |
| Діаметр | 30 мм |
| Кількість | 1 шт |
| Кількість зубців | 40 шт |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Призначення | деревина |
| Профіль зуба | ATB |
| Товщина полотна | 2.2 мм |
| Кут заточування | 20 град |
| Упаковка | блістер |
| Ширина вирізу | 3 мм |
Відгуки
Відгуків немає, поки що.