Застосування універсальне; Розмір диска 115 х 9,5 мм; Кількість зубів 4
Диск пилковий універсальний DeWALT DT20421
3181.36 грн
Немає в наявності
Немає в наявності
Код товару: DT20421Категорія: Диски пиляльні
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Тип | пиляльний диск |
| Діаметр | 10 мм |
| Кількість | 1 шт |
| Кількість зубців | 4 шт |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Призначення | цементно-волокнисті плити ⁄ композитні панелі |
| Профіль зуба | FTG |
| Товщина полотна | 1.4 мм |
| Кут заточування | 12 град |
| Упаковка | блістер |
| Ширина вирізу | 1.8 мм |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Диск пилковий універсальний DeWALT DT20421” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
439.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
662.00 грн
Під замовлення 3–4 дні








Відгуки
Відгуків немає, поки що.