Застосування деревина, деревина з цвяхами, деревина з покриттям, пластмаса Розмір диска 190 мм. Кут заточування 25 градусів Напрямок зуба за годинниковою стрілкою
Диск пиляльний DeWALT DT40271
1336.40 грн
Немає в наявності
Немає в наявності
Код товару: DT40271Категорія: Диски пиляльні
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Тип | пиляльний диск |
| Діаметр | 190 мм |
| Кількість | 1 шт |
| Кількість зубців | 36 шт |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Призначення | деревина |
| Профіль зуба | ATB |
| Товщина полотна | 0.82 мм |
| Кут заточування | 25 град |
| Упаковка | блістер |
| Ширина вирізу | 1.55 мм |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Диск пиляльний DeWALT DT40271” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
439.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
662.00 грн
Під замовлення 3–4 дні








Відгуки
Відгуків немає, поки що.