Джерело живлення Li-ion, 54 В; Косильний інструмент ніж і жилка; Вага 4.6 кг
Коса акумуляторна безщіткова DeWALT DCM571N
13999.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: DCM571NКатегорія: Мотокоси і тримери садові
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Тип | Коса акумуляторна безщіткова |
| Антивібраційна система | немає |
| вага | 4.6 кг |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | акумуляторний |
| Косильний інструмент | ніж і жилка |
| Напруга | 54 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Тип рукоятки | кільцева |
| Максимальне число оборотів | 5500 об/хв |
| Ширина косіння | 38 см |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою. Косильна голівка – 1 шт. Косильний ніж – 1 шт. Ремінь – 1 шт |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Коса акумуляторна безщіткова DeWALT DCM571N” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
40635.00 грн
Під замовлення 3–4 дні




Відгуки
Відгуків немає, поки що.