Споживана потужність 1600 Вт; Макс. крутний момент (жорсткий) 80 Нм; Вага 5.1 кг
Міксер мережевий STANLEY FATMAX FME190
7120.88 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: FME190Категорія: Дрилі та міксери
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Виробник | STANLEY FATMAX |
| вага | 5.1 кг |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | |
| Кількість швидкостей | |
| Максимальний діаметр змішувача | 140 мм |
| Максимальний крутний момент | 80 Нм |
| Потужність | 1600 Вт |
| Двигун | Щітковий |
| Частота обертання | 460 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 750 об/хв |
| Шпиндель | М14 |
| Тип | Міксер мережевий |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Міксер мережевий STANLEY FATMAX FME190” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
8250.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
10605.00 грн
Під замовлення 3–4 дні








Відгуки
Відгуків немає, поки що.