Акумуляторна система Li-Ion 54 В FlexVolt; Енергія удару 6.1 Дж; Вага (без акум.) 5.4 кг
Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS MAX DeWALT DCH481N
36899.20 грн
Немає в наявності
Немає в наявності
Код товару: DCH481NКатегорія: Перфоратори
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Частота обертання | 540 об/хв |
| Виробник | DeWALT |
| Тип | Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS MAX |
| вага | 5.4 кг |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 40 мм |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009) | 6.1 Дж |
| Напруга | 54 В |
| З’ємний патрон | немає |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Двигун | Безщітковий |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Частота ударів | 3150 уд/хв |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою. Валіза – 1 шт |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS MAX DeWALT DCH481N” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
15120.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
10400.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
























Відгуки
Відгуків немає, поки що.