Акумуляторна система Li-Ion 18 В XR ; Місткість акумулятора 5 Аг; Енергія удару 1.4 Дж; Вага (без акумулятора) 1.8 кг
Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS PLUS DeWALT DCH172P2
22999.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: DCH172P2Категорія: Перфоратори
| Частота обертання | 1060 об/хв |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | DeWALT |
| Тип | Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS PLUS |
| вага | 1.8 кг |
| Гарантія | 3 |
| Ємність аккумулятора | 5 Аг |
| Джерело живлення | |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 16 мм |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009) | 1.4 Дж |
| Напруга | 18 В |
| З’ємний патрон | немає |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Двигун | Безщітковий |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Частота ударів | 4980 уд/хв |
| Комплектація | Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS PLUS – 1 шт. Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 5 Аг – 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза – 1 шт |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS PLUS DeWALT DCH172P2” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
10400.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
15120.00 грн
Під замовлення 3–4 дні


















Відгуки
Відгуків немає, поки що.