Призначення лобзикові пили; Матеріал застосування деревина, фанера, меблеві щити, ламінат і пластмаса; Відстань між зубами 4 мм; Загальна довжина 100 мм
Полотно пильне для деревини DeWALT DT2220
516.88 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: DT2220Категорія: Полотна для ручних ножівок
| Країна виробник | США |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Тип | полотна пиляльні по деревині |
| Кількість | 3 шт |
| Максимальна товщина матеріалу | 100 мм |
| Матеріал полотна | BiM |
| Призначення | деревина ⁄ ДСП ⁄ фанера |
| Загальна довжина полотна | 100 мм |
| Особливі властивості | висока швидкість різу ⁄ підвищений ресурс |
| Робоча довжина полотна | 75 мм |
| Тип різання | прямий |
| Упаковка | блістер |
| Комплектація | Полотно пильне для деревини – 3 шт |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Полотно пильне для деревини DeWALT DT2220” Скасувати коментар
Супутні товари
Полотно-насадка різальне для реноватора YT-82220 YATO по дереву, ламін. ПВХ, l= 120/68мм w=32мм [10]
В наявності
126.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
168.00 грн
Під замовлення 3–4 дні




Відгуки
Відгуків немає, поки що.