Призначення пили стрічкові; Матеріал застосування дерево і пластик (криволінійне розпилювання); Довжина 2215 мм
Полотно пильне для деревини DeWALT DT8470
5674.24 грн
Немає в наявності
Немає в наявності
Код товару: DT8470Категорія: Полотна для ручних ножівок
| Країна виробник | Італія |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| TPI | 14 зуб./дюйм |
| Кількість | 1 шт |
| Максимальна товщина матеріалу | 60 мм |
| Призначення | деревина |
| Загальна довжина полотна | 2215 мм |
| Особливі властивості | висока якість різу |
| Робоча довжина полотна | 2215 мм |
| Сумісність з інструментом | DW876 |
| Тип різання | криволінійний |
| Упаковка | блістер |
| Комплектація | Полотно пильне для деревини – 1 шт |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Полотно пильне для деревини DeWALT DT8470” Скасувати коментар
Супутні товари
Полотно-насадка різальне біметал для реноватора YT-82220 YATO по дереву і металу,l= 90мм,w= 65мм[10]
В наявності
230.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
168.00 грн
Під замовлення 3–4 дні




Відгуки
Відгуків немає, поки що.