Призначення пили стрічкові; Матеріал застосування дерево, пластик та композитні; матеріали середньої твердості (швидке продольне розпилювання); Довжина 2215 мм
Полотно пильне для деревини DeWALT DT8473
4083.04 грн
Немає в наявності
Немає в наявності
Код товару: DT8473Категорія: Полотна для ручних ножівок
| Країна виробник | Італія |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| TPI | 4 зуб./дюйм |
| Кількість | 1 шт |
| Максимальна товщина матеріалу | 150 мм |
| Призначення | деревина |
| Загальна довжина полотна | 2215 мм |
| Особливі властивості | висока швидкість різу |
| Робоча довжина полотна | 2215 мм |
| Сумісність з інструментом | DW876 |
| Тип різання | прямий |
| Упаковка | блістер |
| Комплектація | Полотно пильне для деревини – 1 шт |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Полотно пильне для деревини DeWALT DT8473” Скасувати коментар
Супутні товари
Полотно-насадка різальне для реноватора YT-82220 YATO по дереву, ламін. ПВХ, l= 120/68мм w=32мм [10]
В наявності
126.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
168.00 грн
Під замовлення 3–4 дні



Відгуки
Відгуків немає, поки що.