Призначення лобзикові пили; Матеріал застосування деревина та метал; Відстань між зубами 2.4 – 5 мм; Загальна довжина 132 мм
Полотно пильне спеціальне DeWALT DT2059
1002.04 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: DT2059Категорія: Полотна для ручних ножівок
| Країна виробник | Швейцарія |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Тип | полотна пиляльны універсальні |
| Кількість | 5 шт |
| Максимальна товщина матеріалу | 65 мм |
| Матеріал полотна | BiM |
| Призначення | деревина ⁄ металевий профіль |
| Загальна довжина полотна | 132 мм |
| Особливі властивості | висока якість різу |
| Робоча довжина полотна | 101 мм |
| Тип різання | прямий |
| Упаковка | блістер |
| Комплектація | Полотно пильне спеціальне – 5 шт |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Полотно пильне спеціальне DeWALT DT2059” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
168.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
Полотно-насадка різальне для реноватора YT-82220 YATO по дереву, ламін. ПВХ, l= 120/68мм w=32мм [10]
В наявності
126.00 грн
Під замовлення 3–4 дні




Відгуки
Відгуків немає, поки що.