Тип живлення Від мережі; Потужність 30 Вт; Максимальний світловий потік 2100 лм; Кольорова температура 4000 К
Прожектор світлодіодний STANLEY SXLS35526E
1999.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: SXLS35526EКатегорія: Освітлення
| Виробник | STANLEY |
|---|---|
| Тип | Прожектор світлодіодний |
| Країна виробник | Китай |
| вага | 1.37 кг |
| Габаритні розміри | 24.5x18x27 см |
| Гарантія | 2 |
| Довжина кабелю живлення | 1.5 м |
| Рівень захисту | IP44 |
| Кількість режимів освітлення | 1 |
| Максимальний світловий потік | 2100 лм |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип освітлювального елемента | світлодіод |
| Тип живлення | від мережі |
| Температура кольору | 4 000 К |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Прожектор світлодіодний STANLEY SXLS35526E” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
6500.00 грн
Під замовлення 3–4 дні












Відгуки
Відгуків немає, поки що.