Тип живлення Від акумулятора; Потужність 30 Вт; Максимальний світловий потік 3300 лм; Кольорова температура 6000 К
Прожектор світлодіодний STANLEY SXLS37178E
4799.08 грн
Немає в наявності
Немає в наявності
Код товару: SXLS37178EКатегорія: Освітлення
| Виробник | STANLEY |
|---|---|
| Тип | Прожектор світлодіодний |
| Країна виробник | Китай |
| вага | 1.2 кг |
| Час зарядки | 5 годин |
| Час роботи | 12 годин |
| Габаритні розміри | 32x26x19.5 см |
| Гарантія | 2 |
| Ємність аккумулятора | 10400 мА/год |
| Рівень захисту | IP65 |
| Кількість режимів освітлення | 3 |
| Максимальний світловий потік | 3300 лм |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип освітлювального елемента | світлодіод |
| Тип живлення | від акумулятора |
| Температура кольору | 6 000 К |
| Комплектація | Кабель USB. Акумулятор |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Прожектор світлодіодний STANLEY SXLS37178E” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
6500.00 грн
Під замовлення 3–4 дні












Відгуки
Відгуків немає, поки що.