Тип живлення Від мережі; Потужність 50 Вт; Максимальний світловий потік 4500 лм; Кольорова температура 6000 К
Прожектор світлодіодний STANLEY SXLS37180E
4599.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: SXLS37180EКатегорія: Освітлення
| Виробник | STANLEY |
|---|---|
| Тип | Прожектор світлодіодний |
| Країна виробник | Китай |
| вага | 2.15 кг |
| Габаритні розміри | 40.5x19x30 см |
| Гарантія | 2 |
| Довжина кабелю живлення | 1.5 м |
| Рівень захисту | IP54 |
| Кількість режимів освітлення | 2 |
| Максимальний світловий потік | 4500 лм |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип освітлювального елемента | світлодіод |
| Тип живлення | від мережі |
| Температура кольору | 6 000 К |
| Комплектація | Стійка для встановлення на підлогу |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Прожектор світлодіодний STANLEY SXLS37180E” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
6500.00 грн
Під замовлення 3–4 дні


















Відгуки
Відгуків немає, поки що.