Акумуляторна система 18 В (V20) Li-Ion; Частота ходів 0 – 4000 ход/хв; Вага (без акумулятора) 3,60 кг
Пила циркулярна акумуляторна STANLEY FATMAX SFMCS500B
6209.84 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: SFMCS500BКатегорія: Дискові пили
| Країна виробник | |
|---|---|
| Частота обертання | 4000 об/хв |
| Напруга | 18 В |
| Виробник | STANLEY FATMAX |
| Тип | Пила циркулярна акумуляторна |
| вага | 3.6 кг |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр | 16 мм |
| Джерело живлення | |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 54 мм |
| Максимальний кут нахилу | 50 град |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Двигун | Щітковий |
| Комплектація | Пила циркулярна. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Пила циркулярна акумуляторна STANLEY FATMAX SFMCS500B” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
2573.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
2783.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
















Відгуки
Відгуків немає, поки що.