Акумуляторна система Li-Ion 18 В XR; Діаметр диска 76х10 мм; Кут нахилу підошви 0 °; Вага 0.94 кг
Пила дискова універсальна акумуляторна безщіткова DeWALT DCS438N
11699.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: DCS438NКатегорія: Дискові пили
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Напруга | 18 В |
| Частота обертання | 20000 об/хв |
| Виробник | DeWALT |
| Тип | Пила дискова універсальна акумуляторна безщіткова |
| вага | 0.94 кг |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр | 10 мм |
| Джерело живлення | |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Двигун | Безщітковий |
| Тип пилки | дискова |
| Комплектація | Пилозахисний кожух – 1 шт. Ключ – 1 шт. Без акумуляторів та зарядного пристрою. Картонна коробка. Відрізні диски – 3 шт. |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Пила дискова універсальна акумуляторна безщіткова DeWALT DCS438N” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
2783.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
2573.00 грн
Під замовлення 3–4 дні




















Відгуки
Відгуків немає, поки що.