Споживана потужність 1800 Вт; Макс.кількість оборотів диска 4800 об/хв.; Вага 27,5 кг
Пила настільна мережева BLACK+DECKER BES720
14489.00 грн
Немає в наявності
Немає в наявності
Код товару: BES720Категорія: Дискові пили
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Частота обертання | 4800 об/хв |
| Виробник | BLACK+DECKER |
| Тип | Пила настільна мережева |
| вага | 30 кг |
| Гарантія | 2 |
| Діаметр | 30 мм |
| Джерело живлення | |
| Максимальний кут нахилу | 45 град |
| Потужність | 1800 Вт |
| Розмір столу | 620х680 мм |
| Двигун | Щітковий |
| Тип пилки | настольна |
| Комплектація | Твердосплавний диск. Пакування картон. |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Пила настільна мережева BLACK+DECKER BES720” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
2783.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
2573.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
























Відгуки
Відгуків немає, поки що.