Акумуляторна система Li-Ion 18В (V20); Кількість обертів 8000 об/хв; Діаметр диску 125 мм; Вага (без акумулятора) 1.85 кг
Шліфмашина кутова акумуляторна безщіткова STANLEY FATMAX SFMCG700M2K
13309.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: SFMCG700M2KКатегорія: Болгарки
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Частота обертання | 8000 об/хв |
| Виробник | STANLEY FATMAX |
| Тип | Шліфмашина кутова акумуляторна безщіткова |
| вага | 1.85 кг |
| Гарантія | 3 |
| Ємність аккумулятора | 4 Агод |
| Джерело живлення | |
| Діаметр | 125 мм |
| Напруга | 18 В |
| Плавний пуск | |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Двигун | Безщітковий |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Комплектація | Шліфмашина кутова акумуляторна. Акумулятор (4 Аг) – 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза – 1 шт |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Шліфмашина кутова акумуляторна безщіткова STANLEY FATMAX SFMCG700M2K” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
2048.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
3413.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
















Відгуки
Відгуків немає, поки що.