Акумуляторна система XR FLEXVOLT 54 B XR Li-lon; Кількість обертів 6 000 об/хв; Діаметр диска 230 мм ; Вага (без акумулятора) 4.7 кг
Шліфмашина кутова – болгарка акумуляторна безщіткова DeWALT DCG460NK
24199.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: DCG460NKКатегорія: Болгарки
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Частота обертання | 6000 об/хв |
| Виробник | DeWALT |
| Тип | Шліфмашина кутова – болгарка акумуляторна безщіткова |
| вага | 4.7 кг |
| Потужність | 3000 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | |
| Діаметр | 230 мм |
| Напруга | 54 В |
| Плавний пуск | |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Двигун | Безщітковий |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою. Валіза |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Шліфмашина кутова – болгарка акумуляторна безщіткова DeWALT DCG460NK” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
2048.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
3413.00 грн
Під замовлення 3–4 дні


















Відгуки
Відгуків немає, поки що.