Акумуляторна система Li-lon 18 B XR; Ємність аккумулятору 4 Аг; Кількість обертів 8000 об/хв; Діаметр диску 125 мм; Вага (без акум.) 2.2 кг
18899.00 грн Оригінальна ціна: 18899.00 грн.18899.00 грнПоточна ціна: 18899.00 грн.
Акумуляторна система Li-lon 18 B XR; Ємність аккумулятору 4 Аг; Кількість обертів 8000 об/хв; Діаметр диску 125 мм; Вага (без акум.) 2.2 кг
| Країна виробник | Чеська Республіка |
|---|---|
| Частота обертання | 8000 об/хв |
| Виробник | DeWALT |
| Тип | Шліфмашина кутова – болгарка акумуляторна |
| вага | 2.2 кг |
| Потужність | 405 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Ємність аккумулятора | 4 Агод |
| Джерело живлення | |
| Діаметр | 125 мм |
| Напруга | 18 В |
| Плавний пуск | |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Комплектація | Акумулятор (4 Аг) – 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза – 1 шт |
Відгуки
Відгуків немає, поки що.