Потужність 800 Вт; Кількість обертів 12000 об/хв; Діаметр диска 125 мм ; Вага 1.7 кг
Шліфмашина кутова – болгарка мережева BLACK+DECKER BEG120
2099.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: BEG120Категорія: Болгарки
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Частота обертання | 12000 об/хв |
| Виробник | BLACK+DECKER |
| Тип | Шліфмашина кутова – болгарка мережева |
| вага | 1.7 кг |
| Гарантія | 2 |
| Діаметр | 125 мм |
| Джерело живлення | |
| Плавний пуск | |
| Потужність | 800 Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова мережева (болгарка) |
| Комплектація | Кутова шліфувальна машина – 1 шт. Комплект фланців – 1 шт. Спецключ – 1 шт |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Шліфмашина кутова – болгарка мережева BLACK+DECKER BEG120” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
3413.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
2048.00 грн
Під замовлення 3–4 дні


















Відгуки
Відгуків немає, поки що.