Потужність 1200 Вт; Кількість обертів 11000 об/хв; Діаметр диска 125 мм; Вага 2.7 кг
Шліфмашина кутова – болгарка мережева BLACK+DECKER KG1202
3425.24 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: KG1202Категорія: Болгарки
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Частота обертання | 11000 об/хв |
| Виробник | BLACK+DECKER |
| Тип | Шліфмашина кутова – болгарка мережева |
| вага | 2.7 кг |
| Гарантія | 2 |
| Діаметр | 125 мм |
| Джерело живлення | |
| Плавний пуск | |
| Потужність | 1200 Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова мережева (болгарка) |
| Комплектація | Доп.рукоятка – 1 шт. Спец.ключ – 1 шт. Захисний кожух – 1 шт |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Шліфмашина кутова – болгарка мережева BLACK+DECKER KG1202” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
2048.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
3413.00 грн
Під замовлення 3–4 дні


















Відгуки
Відгуків немає, поки що.