Потужність 800 Вт; Кількість обертів 11800 об/хв; Діаметр диска 125 мм; Вага 1.9 кг
Шліфмашина кутова – болгарка мережева DeWALT DWE4057
4699.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: DWE4057Категорія: Болгарки
| Країна виробник | Індія |
|---|---|
| Частота обертання | 11800 об/хв |
| Виробник | DeWALT |
| Тип | Шліфмашина кутова – болгарка мережева |
| вага | 1.9 кг |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр | 125 мм |
| Джерело живлення | |
| Плавний пуск | |
| Потужність | 800 Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова мережева (болгарка) |
| Комплектація | Захисний кожух – 1 шт. Багатопозиційна бічна рукоятка – 1 шт. Внутрішній і зовнішній фланці – 1 шт. Спецключ – 1 шт |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Шліфмашина кутова – болгарка мережева DeWALT DWE4057” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
3413.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
2048.00 грн
Під замовлення 3–4 дні






Відгуки
Відгуків немає, поки що.