Потужність 1500 Вт; Кількість обертів 10500 об/хв; Діаметр диска 125 мм; Вага 2.5 кг
Шліфмашина кутова – болгарка мережева DeWALT DWE4277
7798.96 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: DWE4277Категорія: Болгарки
| Країна виробник | Індія |
|---|---|
| Частота обертання | 10500 об/хв |
| Виробник | DeWALT |
| Тип | Шліфмашина кутова – болгарка мережева |
| вага | 2.5 кг |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр | 125 мм |
| Джерело живлення | |
| Плавний пуск | |
| Потужність | 1500 Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова мережева (болгарка) |
| Комплектація | Безключевий захисний кожух – 1 шт. Антивібраційна бічна рукоятка – 1 шт. Внутрішній і зовнішній фланці – 1 шт. Ключ для зміни диска – 1 шт |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Шліфмашина кутова – болгарка мережева DeWALT DWE4277” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
2048.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
3413.00 грн
Під замовлення 3–4 дні










Відгуки
Відгуків немає, поки що.