Потужність 2600 Вт; Кількість обертів 6500 об/хв; Діаметр диска 230 мм; Вага 5.86 кг
Шліфмашина кутова – болгарка мережева DeWALT DWE4579
14899.04 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: DWE4579Категорія: Болгарки
| Країна виробник | Індія |
|---|---|
| Частота обертання | 6500 об/хв |
| Виробник | DeWALT |
| Тип | Шліфмашина кутова – болгарка мережева |
| вага | 5.86 кг |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр | 230 мм |
| Джерело живлення | |
| Плавний пуск | |
| Потужність | 2600 Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова мережева (болгарка) |
| Комплектація | Захисний кожух – 1 шт. Антивібраційна бічна рукоятка – 1 шт. Внутрішній і зовнішній фланці – 1 шт. Спецключ – 1 шт |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Шліфмашина кутова – болгарка мережева DeWALT DWE4579” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
3413.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
2048.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
































Відгуки
Відгуків немає, поки що.