Потужність 2200 Вт; Кількість обертів 6600 об/хв; Діаметр диска 230 мм; Вага 5.2 кг
Шліфмашина кутова – болгарка мережева DeWALT DWE494
9199.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: DWE494Категорія: Болгарки
| Країна виробник | Індія |
|---|---|
| Частота обертання | 6600 об/хв |
| Виробник | DeWALT |
| Тип | Шліфмашина кутова – болгарка мережева |
| вага | 5.2 кг |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр | 230 мм |
| Джерело живлення | |
| Плавний пуск | |
| Потужність | 2200 Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова мережева (болгарка) |
| Комплектація | Захисний кожух – 1 шт. Бічна рукоятка – 1 шт. Внутрішній і зовнішній фланці – 1 шт. Спецключ – 1 шт |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Шліфмашина кутова – болгарка мережева DeWALT DWE494” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
3413.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
2048.00 грн
Під замовлення 3–4 дні














Відгуки
Відгуків немає, поки що.