Потужність 850 Вт; Кількість обертів 12000 об/хв; Діаметр диска 125 мм; Вага 1.9 кг
Шліфмашина кутова – болгарка мережева STANLEY FATMAX FMEG220
2429.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: FMEG220Категорія: Болгарки
| Країна виробник | |
|---|---|
| Частота обертання | 12000 об/хв |
| Виробник | STANLEY FATMAX |
| Тип | Шліфмашина кутова – болгарка мережева |
| вага | 1.9 кг |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр | 125 мм |
| Джерело живлення | |
| Плавний пуск | |
| Потужність | 850 Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Двигун | Щітковий |
| Тип шліфувальної машини | кутова мережева (болгарка) |
| Комплектація | Шліфмашина кутова. Бічна рукоятка. Спецключ. Фланці |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Шліфмашина кутова – болгарка мережева STANLEY FATMAX FMEG220” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
2048.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
3413.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
















Відгуки
Відгуків немає, поки що.