Потужність 1100 Вт; Кількість обертів 3000-11000 об/хв; Діаметр диска 125 мм; Вага 2,2 кг
Шліфмашина кутова – болгарка мережева STANLEY FATMAX FMEG225VS
3409.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: FMEG225VSКатегорія: Болгарки
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Частота обертання | 11000 об/хв |
| Виробник | STANLEY FATMAX |
| Тип | Шліфмашина кутова – болгарка мережева |
| вага | 2.2 кг |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр | 125 мм |
| Джерело живлення | |
| Плавний пуск | |
| Потужність | 1100 Вт |
| Регулювання оборотів | є |
| Двигун | Щітковий |
| Тип шліфувальної машини | кутова мережева (болгарка) |
| Комплектація | Шліфмашина кутова мережева – 1 шт. Додаткова рукоятка 2-ох позиційна. Гайковий ключ – 1 шт |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Шліфмашина кутова – болгарка мережева STANLEY FATMAX FMEG225VS” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
2048.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
3413.00 грн
Під замовлення 3–4 дні


























Відгуки
Відгуків немає, поки що.