Потужність 240 Вт; Частота обертання 7000-15000 об/хв; Розмір підошви 91х189 мм; Вага 2.52 кг
Шліфмашина вібраційна мережева BLACK+DECKER KA320EKA
3961.88 грн
Немає в наявності
Немає в наявності
Код товару: KA320EKAКатегорія: Шліфувальні та полірувальні машини
| Країна виробник | |
|---|---|
| Частота обертання | 15000 об/хв |
| Виробник | BLACK+DECKER |
| Тип | Шліфмашина вібраційна мережева |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| вага | 2.52 кг |
| Гарантія | 2 |
| Плавний пуск | |
| Потужність | 240 Вт |
| Розмір підошви | 91×189 мм |
| Розмір шліфувального паперу | 92х230 мм |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | вібраційна мережева |
| Комплектація | Пилозбірник – 1 шт. Валіза – 1 шт. Аксесуари |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Шліфмашина вібраційна мережева BLACK+DECKER KA320EKA” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
2048.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
3413.00 грн
Під замовлення 3–4 дні














Відгуки
Відгуків немає, поки що.