Потужність 220 Вт; Частота обертання 16000 об/хв; Розмір підошви 113.5х109 мм; Вага 1.5 кг
Шліфмашина вібраційна мережева BLACK+DECKER KA450
3779.88 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: KA450Категорія: Шліфувальні та полірувальні машини
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Частота обертання | 16000 об/хв |
| Виробник | BLACK+DECKER |
| Тип | Шліфмашина вібраційна мережева |
| Амплітуда коливань | 1.6 мм |
| вага | 1.5 кг |
| Гарантія | 2 |
| Плавний пуск | |
| Потужність | 220 Вт |
| Розмір підошви | 113.5х109 мм |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | вібраційна мережева |
| Комплектація | Шліфпапір – 1 лист. Пилозбірник – 1 шт |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Шліфмашина вібраційна мережева BLACK+DECKER KA450” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
2048.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
3413.00 грн
Під замовлення 3–4 дні












Відгуки
Відгуків немає, поки що.