Акумуляторна система Li-lon 12V XR; Ємність акумулятора 2 Аг; Крутний момент 8 Нм; Вага (без акумулятора) 0.68 кг
Шурупокрут акумуляторний безщітковий DeWALT DCF601D2
12698.92 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: DCF601D2Категорія: Шуруповерти
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Частота обертання | 1100 об/хв |
| Виробник | DeWALT |
| Тип | Шурупокрут акумуляторний безщітковий |
| вага | 0.68 кг |
| Потужність | 200 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Ємність аккумулятора | 2 Аг |
| Джерело живлення | |
| Кількість швидкостей | |
| Максимальний крутний момент | 8 Нм |
| Наявність удару | немає |
| Напруга | 12 В |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 4 дюйм |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Двигун | Безщітковий |
| Комплектація | Акумулятор (2 Аг) – 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Чемодан – 1 шт |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Шурупокрут акумуляторний безщітковий DeWALT DCF601D2” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
20599.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
19799.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
















Відгуки
Відгуків немає, поки що.