Акумуляторна система Li-lon 18В XR; Крутний момент жорсткий/м’який 34/11 Нм; Вага (без акумулятору) 1.27 кг
Шурупокрут акумуляторний безщітковий DeWALT DCF622N
10498.80 грн
Немає в наявності
Немає в наявності
Код товару: DCF622NКатегорія: Шуруповерти
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Частота обертання | 2000 об/хв |
| Виробник | DeWALT |
| Тип | Шурупокрут акумуляторний безщітковий |
| вага | 1.27 кг |
| Потужність | 850 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | |
| Кількість швидкостей | |
| Максимальний крутний момент | 34 Нм |
| Наявність удару | немає |
| Напруга | 18 В |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 4 дюйм |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Двигун | Безщітковий |
| Комплектація | Без акумуляторів, зарядного пристрою та валізи. |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Шурупокрут акумуляторний безщітковий DeWALT DCF622N” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
20599.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
19799.00 грн
Під замовлення 3–4 дні








Відгуки
Відгуків немає, поки що.