Акумуляторна система Li-lon 18V XR ; Ємність акумулятора 2 Аг; Крутний момент 190 Нм; Вага (без акумулятора) 0.96 кг
Шурупокрут акумуляторний ударний безщітковий DeWALT DCF809D2T
12499.00 грн
Немає в наявності
Немає в наявності
Код товару: DCF809D2TКатегорія: Шуруповерти
| Частота обертання | 2800 об/хв |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | DeWALT |
| Тип | Шурупокрут акумуляторний ударний безщітковий |
| вага | 0.96 кг |
| Потужність | 300 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Ємність аккумулятора | 2 Аг |
| Джерело живлення | |
| Кількість швидкостей | |
| Частота ударів | 3200 уд/хв |
| Максимальний крутний момент | 190 Нм |
| Наявність удару | є |
| Напруга | 18 В |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 4 дюйм |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Двигун | Безщітковий |
| Комплектація | Акумулятор 18V XR Li-Ion 2 Аг – 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза – 1 шт |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Шурупокрут акумуляторний ударний безщітковий DeWALT DCF809D2T” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
20599.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
19799.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
















Відгуки
Відгуків немає, поки що.