Акумуляторна система 18В XR Li-lon PowerStack; Місткість акумулятора 1.7 Ач; Макс. крутний момент 56 Нм; Вага (без акумулятора) 1 кг
Шурупокрут ударний гідравлічний акумуляторний безщітковий DeWALT DCF870E2T
27698.84 грн
Немає в наявності
Немає в наявності
Код товару: DCF870E2TКатегорія: Шуруповерти
| Частота обертання | 1100 об/хв |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | DeWALT |
| Тип | Шурупокрут ударний гідравлічний акумуляторний безщітковий |
| вага | 1 кг |
| Потужність | 500 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Ємність аккумулятора | 1.7 Аг |
| Джерело живлення | |
| Кількість швидкостей | |
| Частота ударів | 4200 уд/хв |
| Максимальний крутний момент | 56 Нм |
| Наявність удару | є |
| Напруга | 18 В |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 4 дюйм |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Двигун | Безщітковий |
| Частота обертання 2 швидкість | 3000 об/хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon PowerStack 1.7 Ач – 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза TSTAK – 1 шт. |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Шурупокрут ударний гідравлічний акумуляторний безщітковий DeWALT DCF870E2T” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
19799.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
20599.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
































Відгуки
Відгуків немає, поки що.