Потужність двигуна 0.8 кВт; Довжина шини 25 см; Загальна довжина інструменту без шини 182-267 см
Висоторіз електричний зі штангою BLACK+DECKER PS7525
5949.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: PS7525Категорія: Секатори та гілкорізи
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Виробник | BLACK+DECKER |
| вага | 3.8 кг |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | Щітковий |
| Потужність | 0.8 кВт |
| Швидкість ланцюга | 11 м/с |
| Тип інструмента | електричний |
| Крок ланцюга | 3 ⁄ 8 дюйм |
| Штанга | є |
| Тип | Висоторіз електричний зі штангою |
| Довжина ланцюга/шини | 25 см |
| Кількість ланок | 40 шт |
| Загальна довжина інструменту | 182 см |
| Тип штанги | телескопічна |
| Товщина приводної ланки | 1.3 мм |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Висоторіз електричний зі штангою BLACK+DECKER PS7525” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
4199.02 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
13170.04 грн
Під замовлення 3–4 дні














Відгуки
Відгуків немає, поки що.