Матеріал Надміцний структулен; Розміри, мм 555 x 375 x 317; Ступінь захисту IP65; Корисний об’єм 39 л; Максимальне навантаження 50 кг
5816.20 грн
Матеріал Надміцний структулен; Розміри, мм 555 x 375 x 317; Ступінь захисту IP65; Корисний об’єм 39 л; Максимальне навантаження 50 кг
| Країна виробник | Ізраїль |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Тип | ящики та аксесуари |
| Висота | 31 см |
| Довжина | 55 см |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал | армований поліпропілен |
| Ширина | 37 см |
| Комплектація | Ящик TOUGHSYSTEM 2.0 DeWALT – 1 шт |
Ящик для інструмента модульний 3 секції STANLEY “QUICKLINK” на колесах, макс. навант.- 45 кг, V= 80л
Відгуки
Відгуків немає, поки що.