Матеріал Надміцний поліпропілен; Розміри, мм 550 x 440 x 630; Ступінь захисту IP54; Корисний об’єм 36 л; Максимальне навантаження 30 кг
5816.20 грн
Матеріал Надміцний поліпропілен; Розміри, мм 550 x 440 x 630; Ступінь захисту IP54; Корисний об’єм 36 л; Максимальне навантаження 30 кг
| Країна виробник | Ізраїль |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Тип | ящики та аксесуари |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 51 см |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал | поліпропілен |
| Ширина | 44 см |
| Комплектація | лоток |
Ящик для інструмента модульний 3 секції STANLEY “QUICKLINK” на колесах, макс. навант.- 45 кг, V= 80л
Відгуки
Відгуків немає, поки що.